Nekustamais īpašums
ru en lv

KOMPĀNIJA CONCIERGE –  JŪSU PERSONĪGAIS KONSULTANTS VISOS AR NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA IEGĀDI, PĀRVALDĪŠANU UN APKALPOŠANU SAISTĪTOS JAUTĀJUMOS. MŪSU GALVENĀ SPECIALIZĀCIJA – NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA OBJEKTI RĪGĀ, JŪRMALĀ UN RĪGAS RAJONĀ.

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PĀRVALDĪŠANA UN APKALPOŠANA;

Kļūstiet par nekustamā īpašuma īpašnieku, bet rūpes un raizes par sava īpašuma pārvaldīšanu un apkalpošanu uzticiet mums!

Mēs Jums piedāvājam pilnu nekustamā īpašuma apkalpošanas spektru:

Nekustamā īpašuma pieskatīšana saimnieka prombūtnes laikā;

Līgumu slēgšana ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem, kā arī maksājumu veikšana, tai skaitā: gāzes, interneta, televīzijas, elektrības u.c.;

Jūsu īpašuma izīrēšana un īrnieku kontrole;

Telpu un teritorijas uzkopšana;

Santehniskie darbi;

Elektromontāžas darbi;

Dārznieka pakalpojumi;

Tas nebūt nav viss. Jautājiet, stāstiet par savām vajadzībām un mēs noteikti mēģināsim Jums palīdzēt. Mēs spējam atrisināt jebkuras nestandarta problēmas, konsultējam pat arī par istabas augu kopšanas niansēm un to, cik bieži un kā jābaro zivtiņas akvārijā. Jau pēc pirmā saimnieku pieprasījuma, nodrošinām pilnu atskaiti par paveiktajiem darbiem.

PERSONĪGĀ UN KOMERCĪPAŠUMA NOMA, PIRKŠANA UN PĀRDOŠANA, IZMANTOJOT MŪSU KATALOGU;

Mēs regulāri atjaunojam mūsu piedāvājumu katalogu, kurā Jūs vienmēr atradīsiet daudz dažādus, izdevīgus piedāvājumus.

CITA LATVIJAS NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PIEMEKLĒŠANA, SASKAŅĀ AR KLIENTA KRITĒRIJIEM;

Mūsu komanda atradīs Jūsu prasībām visatbilstošāko nekustamo īpašumu, neatkarīgi no tā vai tas būs dzīvoklis, māja vai komerctelpas. Neatkarīgi no tā vai tas būs privāts dzīvoklis, investīcijas nākotnē vai objekts, kas nesīs Jums peļņu.

UZTURĒŠANĀS ATĻAUJAS LATVIJĀ NOFORMĒŠANA;

Iegādājoties nekustamo īpašumu ar mūsu starpniecību, mēs piedāvājam noformēt uzturēšanās atļauju Latvijā, kas, savukārt, nodrošinās Jums brīvu pārvietošanos Šengenas valstu ietvaros un piešķirs tiesības dzīvot un strādāt Latvijas teritorijā. Kā arī ļaus noformēt ielūgumus uz Latviju saviem radiniekiem (līdz otrajai pakāpei – bērni, vīrs, sieva, vecāki, brāļi, māsas).

PALĪDZĪBA JURIDISKAJOS JAUTĀJUMOS;

Mēs palīdzēsim Jums noformēt visus nekustamā īpašuma iegādes juridiskos aspektus, dokumentāciju un reģistrāciju Zemes grāmatā.